האתר בבניה


תרום לרשת

מדברי הרבי:
“יתכן שהסיבה לכך שלא ניתן לנהל את המוסדות ללא שום כסף היא כדי לזַכות את כל אחד ואחד שיוכל להשתתף בהחזקת המוסדות של כ”ק מו”ח אדמו”ר.”

גם אתה שותף במהפכת החינוך בישראל.

יחד נפתח עוד תוכנית לימודים, יחד נשפץ עוד בית ספר, יחד נהפוך עוד מורה למשמעותי, יחד נגרום לעוד ילד להפוך להיות נר להאיר!

* כל התרומות לרשת אהלי יוסף יצחק מוכרות לצרכי מס לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.
עמותה מספר 580591907.

בתרומה לרשת אתם שותפים ל

בתי ספר
0
גני ילדים
0
שלהבות חבד
0
תלמודי תורה
0
תלמידים
0
ברחבי הארץ פרוסים מדן ועד אילת 86 מוסדות החינוך של רשת חינוך חב"ד. בכל המוסדות של הרשת שמים דגש באופן מיוחד על חינוך לערכים ולמצוינות תוך התייחסות אישית לצרכיו של כל תלמיד. פרוייקט הדגל של בתי הספר היסודיים הוא פרוייקט "נרות להאיר" אנו מאמנים כי ילד שמתחנך להיות אור ודוגמא לסביבתו יגדל להיות בוגר משפיע.
גני חב”ד הוקמו על ידי שליחי הרבי מליובאוויטש בערים ובישובים רבים בישראל בכדי לתת מענה למשפחות שרוצות להעניק לילדיהם מסורת וערכים יחד עם סביבה איכותית ומכילה החשובה להתפתחות הילדים בגיל הרך. תפיסת העולם שלנו היא שחינוך לערכים ומקצועיות אינם יכולים לבוא אחד על חשבון השני, ולכן בגני חב”ד נמצאות שתי האיכויות, זו לצד זו. צוות הגן פועל בכל עת לקידום הילדים והתפתחותם בהתאמה לשיטות ההתפתחותיות המתקדמות בגיל הרך. כמו כן, מושם דגש על יצירת אקלים גן מיטבי, תהליכים חברתיים, ויצירת סביבת למידה תומכת, בטוחה ואסטטית המעניקה לילדים תחושות של שייכות, ביטחון ומסוגלות ומקדמת את ההתפתחות. בגני הילדים שלנו תמצאו חינוך למסורת ישראל, ולערכים של כבוד לזולת ואהבת ישראל, בגישה החיובית המפורסמת של חסידות חב”ד. כיום פועלים 453 גני ילדים תחת רשת חינוך חב”ד הארצית, ובפיקוח משרד החינוך.
שלהבות-חב"ד הינה תכנית יחודית הפועלת בשישה בתי ספר יסודיים ברחבי הארץ, המשויכים לרשת חינוך חב"ד הארצית. בתי הספר פועלים באישור משרד החינוך ובשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות. בתי הספר שלהבות-חב"ד הוקמו במטרה לתת מענה לצורך ולרצון של הורים רבים בישראל להעניק לילדיהם חינוך חדשני ואיכותי יחד עם מסורת וערכים, ולהחזיר את הערכים והמסורת למקום מרכזי בשיח הישראלי. בתי הספר שלנו פונים לכלל האוכלוסייה הישראלית ופועלים בגישה דומה ל'בתי חב"ד' בארץ ובעולם. להאמין. להאיר. להצליח.
בתלמוד תורה חב"ד אנחנו מאמינים בכל תלמיד וביכולתו להצליח! יחד עם התלמיד אנו עובדים על פיתוח כשרונותיו, ומעניקים לו את מירב הכלים והאפשרויות להגשים את עצמו. אצלינו מחנכים לאהבה והכלה, לכל אחד יש מקום וכולם שייכים. הצוות בתלמוד תורה חב"ד מנוסה ומקצועי, ורואה את ההוראה כשליחות חינוכית למען עתיד התלמידים. להאיר זו השליחות שלנו!

ממכתבי הרבי לרשת

להכניס המעשרות לקופת הרשת

ומה טוב שיכניסם לקופת הרשת
העוסקת בחינוך בני ובנות ישראל
על טהרת הקודש,...
...עשר בשביל שתתעשר

כל הסיבה שצריך כסף...

ומה טוב שיכניסם לקופת הרשת
העוסקת בחינוך בני ובנות ישראל
על טהרת הקודש,...
...עשר בשביל שתתעשר

ברכה עד בלי די!

ומה טוב שיכניסם לקופת הרשת
העוסקת בחינוך בני ובנות ישראל
על טהרת הקודש,...
...עשר בשביל שתתעשר
שינוי גודל גופנים
ניגודיות